Black Friday w pożyczkach – czyli jak wykorzystać promocje w chwilówkach?

Coroczne szaleństwo polegające na piątkowych promocjach obiegło już cały świat i można powiedzieć wszystkie branże. Oczywiście główna to branża handlowa czyli przede wszystkim sklepy. Korzystają na tym wszyscy, szczególnie klienci, którym udało się taniej kupić wymarzoną rzecz.

Podobnie za trendem idzie branża finansowa, oferująca pożyczki online. Już dzisiaj można spotkać specjalne banery reklamowe, dedykowane na black friday, ale również na nadchodzące Święta. Jak można dobrze wykorzystać promocję pożyczki? Podpowiadamy w kilku słowach ponieważ teraz jest dobry moment właśnie po to by skorzystać.

W ten jeden dzień albo w ten jeden weekend bardzo dużo produktów jest oferowanych z dużymi rabatami i zniżkami. Jednym słowem – opłaca się kupić to o czym marzymy, właśnie teraz! Skąd jednak pozyskać pieniądze?

Odpowiedź jest prosta, możesz wybrać pożyczkę online w firmie pożyczkowej. Sprawdź czy dana firma oferuje specjalną promocję dla nowych klientów w postaci pierwszej pożyczki za darmo. Tylko wtedy ma to sens. Dlaczego? Zakładamy, że potrzebujesz 1000zł na piątkowe wyprzedaże. Pożyczasz bezproblemowo właśnie taką kwotę, oczywiście korzystając z pierwszej darmowej pożyczki, następnie robisz promocyjne zakupy (czyli kupujesz upatrzone rzeczy z ogromnymi rabatami). Po miesiącu oddajesz pożyczone pieniądze np. po wypłacie i nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów!

Ważne żebyś pamiętał o zasadach darmowej pożyczki

  • Wybierz dobrą pożyczkę darmową, którą oferują pożyczkodawcy dla nowych klientów danej firmy pożyczkowej.
  • Spłać zobowiązanie terminowo, czyli zgodnie z harmonogramem. Zazwyczaj jest to 30 dni.
  • Ciesz się pożyczonymi pieniędzmi za 0 zł. Możesz w tym czasie wykorzystać je na różnego rodzaju zakupy i promocje.

Jeżeli chcesz dzisiaj sprawdzić najlepsze pożyczki online dostępne w Polsce, zobacz ranking pożyczek dostępnych na naszej stronie. Możesz również skorzystać z ofert TOP zaprezentowanych poniżej.