Dobra pożyczka na wakacje powinna być nieduża i tania

Urlop to czas gdy możemy się zrelaksować i pomyśleć o przyjemnościach. Często wyjeżdżamy w okresach letnich, tak by jak najwięcej skorzystać z pogody. Pokrywa się to również z wakacjami, które posiadają dzieci czy lipiec – sierpień. Każdy z nas potrzebuje przerwy od pracy, czy nauki – bez tego bardzo ciężko jest normalnie funkcjonować. Zmęczenie może bardzo przytłaczać. Dlatego dobrze wypocząć! Niestety każdy wyjazd to koszty. W zależności od tego czy jedziemy do polski czy za granicę, ceny w wakacje, szczególnie w kurortach są zawsze wyższe. Jest jednak dobry sposób by otrzymać gotówkę na ten czas.

Pożyczka wakacyjna może być tania

Pożyczka na wakacje to z reguły niewielka suma pieniędzy, która pozwoli nam zrealizować krótki wyjazd i odpoczynek. Decydując się na taką formę finansowania, dobrze jest zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Przede wszystkim sprawdzić, porównując ze sobą kilka ofert. Dzięki temu, zawsze możemy wybrać tą najtańszą i bardziej korzystną.

  • Zwróć uwagę na koszty pożyczki. Im niższe RRSO, tym lepiej. Przykładowo dla darmowej pożyczki RRSO wynosi 0%.
  • Pożyczaj kwotę taką którą potrzebujesz. Nie warto pożyczać na zapas, ponieważ przez to zwiększasz swoje obciążenie, Twoja zdolność kredytowa maleje i trudnej jest spłacić pożyczkę, w sytuacji gdy byłaby taka konieczność szybciej.
  • Większa kwota pożyczki to również większe koszty, czyli więcej odsetek i prowizji.
  • Korzystaj z promocji – nowe firmy pożyczkowe, ale również i te działające już na rynku od kilku lat, oferują dla swoich klientów pierwsze pożyczki bezpłatnie. To oferty dla osób, które jeszcze nie korzystały z danej firmy pożyczkowej. Wnioskując pierwszy raz, możesz otrzymać nawet 3000zł za darmo. Oddając w terminie te pieniądze, nie zostaną Ci policzone żadne dodatkowe koszty. Pożyczka będzie darmowa za prawdziwe 0zł.

Nasza rekomendacja

Polecamy w pierwszej kolejności sprawdzić nowe oferty pożyczek na rynku, dzięki temu masz wybór wśród firm, gdzie łatwiej będzie Ci uzyskać pieniądze. Następnie sprawdź które oferują pierwszą pożyczkę za darmo – mogą to być znane firmy oraz właśnie nowości. Jak najłatwiej to sprawdzić? Po prostu zobacz nazwy firm, gdzie jeszcze nie brałeś pożyczki – następnie wnioskując o pieniądze sprawdź czy np. do kwoty 2000zł są naliczane prowizje.

Ułatwiając Ci podjęcie decyzji przygotowaliśmy listę pożyczek, gdzie szybko zobaczysz czy dana oferta spełni Twoje oczekiwania. Warto mieć wybór i porównać kilka pożyczek ze sobą.

Pożyczka na wakacje powinna być nie duża i tylko na wakacje. Dzięki temu unikniesz zbytniego zadłużenia, a wypoczynek będzie taki o jakim sobie wymarzyłeś!