pierwsza pożyczka za darmo na 60 dni

60 dni to idealny czas na pożyczenie pieniędzy oraz na spłatę pożyczki po tym okresie. To inaczej mówiąc pełne dwa miesiące, dość znaczny fragment czasu pozwalający wygodnie zrealizować swoje plany. Jednak na rynku finansowym właśnie dla 60 dni pojawia się mały problem. Chodzi o graniczny czas na który firmy pozabankowe udzielają szybkich pożyczek online.

Ciężko znaleźć ofertę na 60 dni

Okazuje się, że taki fragment czasu to bardzo rzadko spotykana opcja, jeżeli chodzi o pożyczki – dlaczego?

1) Szybka pożyczka online, czyli tak zwana chwilówka

Tutaj przeważają oferty firm pożyczkowych dostępne na 30 dni. Czyli pożyczasz ok 3000zł na okres max 30 dni i musisz je oddać w tym terminie. Oczywiście taka pożyczka jest wtedy darmowa (gdy jesteś nowym klientem danej firmy pożyczkowej – większość pożyczkodawców oferuje taką promocję). Jest to bardzo korzystna opcja!

Są jednak na rynku firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek na 45 dni. To może być dla Ciebie dobra alternatywa. Takie oferty to np. LendOn i Extra Portfel. Tutaj również pożyczysz nawet 3000zł za darmo, oczywiście jeżeli wcześniej nie byłeś ich klientem.

Weź pożyczkę na 45 dni w LendOn

Weź pożyczkę na 45 dni w Extra Portfel

2) Pożyczka ratalna

To inaczej pożyczka długoterminowa, podobnie jak tradycyjny kredyt w banku jest ona udzielana na dłuży okres czasu i na raty. Jest to dobra oferta dla osób, które chcą pożyczyć większą sumę pieniędzy na dłuższą chwilę. Dzięki możliwości spłaty w wygodnych co miesięcznych ratach, nie jest to tak obciążające dla naszego codziennego budżetu. Znalezienie pożyczki na 60 dni warto zacząć od sprawdzenia ofert zaprezentowanych poniżej, możesz tu wygodnie złożyć wniosek.

Wadą może być to, że takie oferty nie są dostępne za darmo. Czyli firmy pożyczkowe doliczają sobie prowizje oraz oprocentowanie pożyczki (podobnie jak banki). Koszty nie są duże, oczywiście wiele zależy po prostu od oferty z której skorzystaliśmy. Poniżej przedstawiam kilka ofert właśnie takich długoterminowych pożyczek. Warto się zainteresować. W większości przypadków minimalny czas ja jaki możemy pożyczyć pieniądze to 3 miesiące, ale z pewnością warto to sprawdzić:

pozdrawiam
Ania