Pożyczka bez opłat, nie wszyscy o tym wiedzą

Osób, które chcą pożyczyć pieniądze w Polsce jest bardzo dużo. Przyczyny są bardzo mocno zróżnicowane, jedni potrzebują pieniędzy na bieżące potrzeby i rachunki, inni chcą spełnić swoje plany wyjazdowe czy zakupowe. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że obecnie pożyczyć nawet większą kwotę możemy za darmo.

Na rynku dostępne są darmowe pożyczki

Bez dodatkowych opłat czy prowizji otrzymać dzisiaj możesz nawet 3000 zł. Czy to prawda? Tak, dlatego poniżej przedstawiamy ci oferty gdzie nie dość że szybko, to jeszcze za darmo otrzymasz upragnioną kwotę. Jak w przypadku wielu promocji, aby nie ponieść dodatkowych wydatków musisz spełnić kilka prostych warunków:

  1. Trzeba znaleźć firmę oferującą pierwszą pożyczkę bezpłatnie (takich ofert jest bardzo dużo, piszemy o tym poniżej).
  2. Należy być nowym klientem danej firmy pożyczkowej (czyli nie może to być twoja druga lub kolejna pożyczka w tej firmie).
  3. Konieczne jest uregulowanie swojego zobowiązania, czyli oddanie pieniędzy w ustalonym terminie.

Jak widzisz, nie są to skomplikowane reguły. Najtrudniejszym może okazać się ostatni punkt, gdzie pieniądze musisz oddać terminowo pożyczone pieniądze. Dlatego tak ważne jest by przed skorzystaniem z dowolnej pożyczki czy kredytu bankowego, zastanowić się nad jego przyszłą spłatą. Należy tak dobierać wysokość raty, by nie obciążała ona zbyt mocno domowego budżetu oraz umożliwiła bezpieczne, co miesięczne regulowanie płatności (w przypadku pożyczki ratalnej) lub jej jednorazową spłatę dla pożyczki internetowej.

Wracając do pożyczki bez opłat. Takie oferty oznaczone są hasłami „pierwsza pożyczka za darmo”, „pierwsza pożyczka darmowa” itp. Jednak ważnym parametrem jest wskaźnik RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Powinien on wynosić 0%. Oznacza to wtedy brak kosztów. Obecnie RRSO musi być publikowane przy każdej reklamie pożyczki oraz na formularzu wnioskowania, dlatego zwróć na to uwagę!

Jeżeli poszukujesz pożyczki dzisiaj, warto zwrócić uwagę na pomocne zestawienia, gdzie z pewnością dobierzesz najbardziej odpowiednią ofertę do twoich potrzeb i bieżącej sytuacji.