Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej

Doskonale wiemy, że firmy pożyczkowe oraz przede wszystkim banki, bardzo mocno sprawdzają zdolność kredytową. Jest to po prostu ocena przyszłego klienta, pod kątem możliwości spłaty zaciąganej przez niego pożyczki. Ryzyko kredytowe, które biorą na siebie takie instytucje finansowe sprawia, że nie wszystkim chcą one pożyczać pieniądze.

Z tego powodu, często zdarza się, że wnioskując o pieniądze dostajemy odmowę. Jest kilka czynników, które w znaczny sposób wpływają na naszą zdolność kredytową. Są to:

  1. Nasze zadłużenie – im więcej nieuregulowanych zobowiązań mamy, tym niestety gorzej.
  2. Wysokość zarobków i dochód – tutaj sprawa jest oczywista, większe zarobki to większe szanse na otrzymanie kredytu, również w większej kwocie.
  3. Ilość obciążeń, koszty życia – tutaj brane pod uwagę są czy mamy na utrzymaniu rodzinę, czy dysponujemy np. swoim mieszkaniem. Czynników jest bardzo dużo, wszystkie one w mniejszym lub większym stopniu wypływają na naszą ocenę kredytową.
  4. Rodzaj dochodu – to również parametr, który brany jest pod uwagę. Wartościowymi są umowa o pracę na czas nieokreślony, emerytura oraz renta.

To tylko parę głównych parametrów, branych do analizy przez firmy pożyczkowe. Czy istnieje jednak możliwość uzyskania pożyczka nie mając zdolności kredytowej?

Pożyczka bez zdolności kredytowej – to możliwe

To trudne, ale nie niemożliwe. Prawdą jest, że będzie nam bardzo ciężko w banku. Jeżeli zarabiamy w miarę rozsądnie i mamy zadłużenie, to banki są w stanie nam udzielić kredytu. W przypadku niskich zarobków lub zadłużenia windykowanego, nie mamy praktycznie na to szans.

Firmy pożyczkowe inaczej badają zdolność kredytową, dlatego tutaj masz dużo większe szanse na pożyczkę. Szczególnie jeżeli korzystasz z oferty takiej firmy pierwszy raz. Obecnie dla nowych klientów oferowane są pożyczki bezpłatne, te pierwsze. I ich koszt wynosi całkowite zero złotych. Ponadto do niewielkich kwot, są one oferowane na oświadczenie, co sprawia, że dużo łatwiej je otrzymać.

Kilka miejsc, portali, które możesz odwiedzić i sprawdzić oferty pożyczek dla zadłużonych:

  1. pozyczkidladluznikow.pl – portal z listą ofert dla osób zadłużonych.
  2. zadluzeni.com.pl – zadłużeni znajdą tu rozbudowany portal finansowy, z informacjami oraz ofertami pożyczek online.
  3. doradcafinansowy24.pl – warto zajrzeć, tutaj publikowane są aktualne oferty pożyczkowe ale i bankowe.

Co ważne, pożyczki otrzymamy z reguły bardzo szybko, bezpośrednio na swoje konto w banku. Nawet w 15 minut. To wygodna możliwość pożyczenia pieniędzy. W sytuacji gdy nasza zdolność kredytowa jest słaba, zawnioskowanie o różne pożyczki, spróbowanie – może przynieść oczekiwany efekt.

Na naszym blogu również przedstawiamy listę pożyczek bez weryfikacji, z którą rekomendujemy się zapoznać.