Pożyczki na raty miesięczne bez zaświadczeń, podpowiadamy gdzie dostępne

Mając na myśli miesięczne raty, czyli spłatę zobowiązania w równych terminach – od razu decydujemy się na pożyczkę długoterminową. Dlaczego? Krótsze, czyli tak zwane szybkie chwilówki są przeważnie oferowane na okres ok 30 dni i ich spłata dokonywana jest jednorazowo. Przykładowo: pożyczasz 2000 zł na 30 dni, więc po tym okresie oddajesz całe zobowiązanie.

Długoterminowe pożyczki online

Wygodnym rozwiązaniem, dla osób poszukujących możliwości pożyczenia większej kwoty są pożyczki ratalne. Ich założeniem jest właśnie długoterminowa możliwość regulacji zobowiązania. Czyli mówiąc prosto, bierzesz pożyczkę na raty i spłacasz co miesiąc. Na rynku działa bardzo dużo pożyczkodawców, którzy mają w swojej ofercie właśnie tego typu produkty. Dodatkowo dostępne są wszystkie banki ze swoimi kredytami gotówkowymi. Jednak w przypadku banków nie ma możliwości powiedzenia, że kredyt otrzymamy bez zaświadczeń. Są oczywiście szczególne przypadki, gdy jest to możliwe, ale dotyczy to przeważnie osób znanych bankowi, czyli stałych klientów. Osoby przychodzące „z ulicy” są dokładnie weryfikowane pod kątem zdolności kredytowej.

Nie zawsze zaświadczenia są wymagane

W przypadku firm pożyczkowych nie zawsze musimy dostarczać dokumenty potwierdzające nasz dochód. Oczywiście jeżeli pożyczamy dużą kwotę lub na długi okres czasu, firma pożyczka również zażąda od nas takiego dokumentu. Dużo łatwiej jest w przypadku pożyczek krótkoterminowych czyli chwilówek na niższe sumy. Tutaj większość jest oferowana bez zbędnego dokumentowania, wystarczy po prostu sam dowód osobisty. Mimo to oferty ratalne są kuszące – jest to doskonała alternatywa dla kredytu gotówkowego.

Raty regulujesz w miesięcznych odstępach. Maksymalna liczba na które możesz wziąć pożyczkę – w większości przypadków wynosi 30. Czy około 3 lat.

Możesz również odwiedzić dwa portale finansowe z dedykowanymi ofertami pożyczek ratalnych są to ratalna.com.pl oraz chwilowkanaraty24.pl.

Poniżej przedstawiamy listę dobrych i sprawdzonych pożyczkodawców, którzy oferują swoim klientom produkty ratalne, czyli pożyczki długoterminowe. Tutaj zapoznasz się z ofertą każdego z nich i możesz bezpośrednio, szybko, złożyć wniosek przez internet. Po weryfikacji wszystkich danych pieniądze są przelewane od razu na Twoje konto bankowe:

Z pośród naszych rekomendacji, szczególnie możemy Ci polecić:

  • pożyczkę Ferratum
  • pożyczkę Zaplo

Najważniejsze to mieć wybór oraz dopasować ofertę do swoich potrzeb.