Czy da się pożyczyć szybko pieniądze?

Form pożyczenia pieniędzy jest kilka, możemy skorzystać z pomocy znajomych czy rodziny i to od nich pożyczyć niewielką sumę pieniędzy. Można skorzystać z oferty firm pożyczkowych i zdecydować się na szybką pożyczkę przez internet. Można także wybrać tradycyjny kredyt bankowy w banku, który aktualnie również dostępny jest online przez internet.

Odrzućmy na początek formę pożyczki od osób nam bliskich czy znajomych bo z tego wiemy jak skorzystać. Zastanówmy się jak pożyczyć pieniądze korzystając z oferty banku lub firmy pożyczkowej oraz jak wybrać tą która jest najkorzystniejsza?

Mężczyzna zastanawiający się, trzymający długopis w ręku.

Na początku sprawdźmy oferty pożyczkodawców którzy oferują nam pożyczki online na niewielkie kwoty lub pożyczki ratalne które dostępne są na dłuższy okres czasu. Decydując się na pożyczkę pierwsza rzeczą którą trzeba sobie określić to kwota którą chcesz pożyczyć. Może to być niewielka suma na bieżące potrzeby, rachunki i wydatki, a może to być większą kwota na zakup który wymaga większego wkładu finansowego.

Pożyczki dostępne w internecie można podzielić na dwa rodzaje:

  1. Szybkie pożyczki przez internet – to pierwsza kategoria gdzie firmy pożyczkowe mają w swojej ofercie pożyczki krótkoterminowe oferowane na okres do 30-60 dni. Można pożyczyć tutaj kwotę do kilku tysięcy złotych. Taką pożyczkę w większości przypadków należy oddać w jednej racie, czyli spłacić jednorazowo.
  2. Pożyczki przez internet ratalne – to druga kategoria pożyczek dostępny w internecie, inaczej są to tak zwane pożyczki ratalne. Można tutaj skorzystać z oferty otrzymania większej gotówki, nawet do 25000zł. Spłatę takiej kwoty można rozłożyć na raty, a okres pożyczki może wynieść nawet 3 lata czyli ok 36 miesięcy w zależności od oferty. Niestety tutaj nie występują promocje pt. pierwsza pożyczka za darmo.
  3. Kredyt bankowy – to trzeba forma pożyczenia pieniędzy przez internet. Różnica między zwykłą szybką pożyczką a kredytem polega na tym, że w tym przypadku korzystamy z oferty banku. Banki w obecnym czasie uprościły swoje oferty i umożliwiają pożyczenie pieniędzy online, całkowicie przez internet. Sam proces przebiega całkowicie online a decyzja kredytowa podejmowana jest bardzo szybko.

W każdej sytuacji warto sprawdzić kilka ofert i skorzystać z tej najbardziej odpowiedniej, często najtańszej. Jak w szybki sposób ocenić czy pożyczka jest droga? Pomaga w tym współczynnik RRSO czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Im wartość jest niższa tym mniej dodatkowych opłat poniesiemy, dlatego tak ważne jest by zwracać uwagę na RRSO i wybierać te z niską wartością.

Bardzo często atrakcyjne promocje oferują nowe firmy pożyczkowe dostępne na rynku. Chcą one przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Lista pożyczek oraz kredytów bankowych

Kobieta z telefonem w ręce.Bardzo pomocna w wyborze jest lista która przedstawia oferty banków oraz firm pożyczkowych. Znajdziesz tutaj zarówno szybkie pożyczki online, pożyczki ratalne długoterminowe oraz kredyty bankowe. Wszystkie te możliwości pożyczenia pieniędzy są obecnie dostępne wygodnie przez internet, nie są potrzebne dodatkowe zaświadczenia oraz skomplikowane dokumenty.

Czy szybko można pożyczyć pieniądze? Proces wnioskowanie jest bardzo prosty i polega na wypełnieniu prostego formularza z parametrami pożyczki oraz naszymi danymi osobowymi. Czas który poświęcisz na wypełnienie takiego wniosku to raptem kilka minut. Decyzja pożyczkowa także podejmowana jest praktycznie online i zajmuje to od 1-10 min.

Zaletą jest także możliwość otrzymania pieniędzy o każdej porze dnia i nocy, przez 24h. Nawet w późnych godzinach nocnych czy wczesno porannych możesz otrzymać przelew na swoje konto bankowe.

Pieniądze

Lista szybkich pożyczek przez internet


Lista pożyczek ratalnych dostępnych przez internet


Lista kredytów bankowych dostępnych przez internet


Decydując się na którąś z form finansowania i pożyczenia pieniędzy koniecznie sprawdź warunki promocji, przeczytaj umowę oraz zastanów się nad możliwościami spłaty takiego zobowiązania. Nie warto pożyczać na zapas, czyli większej kwoty niż aktualnie potrzebujesz, ponieważ rosną koszty spłaty takiej pożyczki.