na Święta odpowiednia pożyczka online

Szacuje się, że w tym roku statystycznie wydamy dużo więcej na organizację Świąt niż jeszcze rok temu. Obecnie kwota ta średnio może oscylować w okolicach 1200 zł. To już znaczna suma, która może obciążyć dość mocno nasz budżet domowy. Podpowiadamy jak można skorzystać z dobrego finansowania.

Dobrze dobrana darmowa pożyczka online na Święta to rozwiązanie, które praktykuje wiele osób w Polsce. Aktualnie dostępne są oferty firm pożyczkowych, gdzie za pożyczenie pieniędzy nic nie zapłacisz. Wystarczy, że zostaną spełnione dwa proste warunki. Pierwszy to skorzystanie z pożyczki która jest „promocyjna” czyli oznaczona jako darmowa. Następnie należy być nowym klientem danej firmy – czyli inaczej mówiąc, musisz pierwszy raz ubiegać się o pożyczkę u tego pożyczkodawcy. Ostatnim prostym warunkiem jest spłacenie zobowiązania w ustalonym terminie.

Spełnienie tych warunków gwarantuje Ci, że nie zapłacisz żadnych dodatkowych opłat oraz nie poniesiesz kosztów związanych z pożyczeniem pieniędzy. Pożyczka będzie za prawdziwe 0 zł. Kwota którą można otrzymać to aż 3000 zł. To już znaczny zastrzyk dla naszego portfela, szczególnie w okresie gdy czeka nas organizacja Świąt.


Pożyczając pieniądze przykładowo w grudniu, oddasz je dopiero w styczniu, czyli po kolejnej wypłacie. Taka możliwość darmowego zasilenia budżetu to rozsądne rozwiązanie. W większości przypadków pożyczki są oferowane na okres 30 dni. Oczywiście mówimy tutaj na szybkich pożyczkach przez internet. Istnieją jeszcze pożyczki ratalne, gdzie możesz pożyczyć większą sumę pieniędzy i płatność rozłożyć na raty, jednak tutaj naliczane są dodatkowe koszty w postaci oprocentowania czy opłaty przygotowawczej.

Co najczęściej kupujemy na prezenty?

Oczywiście wszystko zależy od osoby którą chcemy obdarować naszym prezentem oraz od stopnia spokrewnienia, jak również to jak bardzo taka osoba jest dla nas ważna. Jednak jest kilka prezentów które praktycznie co rok się powtarzają. Oto one:

  • kosmetyki (dla kobiet kremy, dla mężczyzn zestawy do golenia, maszynki do golenia itp.)
  • odzież (koszule dla mężczyzn, skarpetki, koszule damskie (bielizna), sukienki)
  • elektronika (bardzo często pod choinką znajdujemy smartfony, (operatorzy komórkowi kuszą nas promocjami abonamentów), tablety czy konsole do gier)
  • książki (to również często spotykany prezent)

Jak to wszystko sfinansować? Dużym zainteresowaniem cieszą się pożyczki na święta. Jest to możliwość wygodnego pożyczenia pieniędzy na prezenty i organizację Świąt. Można zajrzeć na portal Pieniądze na Święta lub sprawdzić kilka poniższych odnośników.

Gdzie szukać dobrych ofert pożyczek online

Na łamach naszego bloga prezentujemy w kilku miejscach zestawienie, które może przydać się przy dokonywaniu odpowiedniego wyboru. Oferty są na bieżąco aktualizowane, dlatego możesz mieć pewność, że to obecnie najciekawsze propozycje.

Pamiętaj o rozsądnym wyborze, mamy nadzieję, że powyższe rady finansowe będą dla Ciebie pomocne.