pożyczka przez internet na konto bankowe

Co oznacza otrzymanie pieniędzy na konto bankowe?

To nic innego jak przelew z gotówką od firmy pożyczkowej bezpośrednio na Twój rachunek w banku. Dzieje się tak, tuż po złożeniu wniosku o pożyczkę oraz po weryfikacji zdolności kredytowej. Jeżeli wszystko jest pozytywnie, można spodziewać się że pieniądze zostaną wypłacone niezwykle szybko, nawet w 15 minut od daty / czasu złożenia wniosku na stronie pożyczkodawcy.

Czy trudno otrzymać pożyczkę?

Nie, jest to bardzo proste. Na początku trzeba wybrać odpowiednią dla siebie ofertę, gdy decyzja zostanie podjęta wystarczy złożyć wniosek na stronie firmy pożyczkowej czyli innymi słowy wypełnić prosty formularz, podając podstawowe dane oraz kwotę i okres na który chcemy pożyczyć pieniądze. Gdy przejdziemy przez te „formalności” następuje weryfikacja naszego wniosku przez pożyczkodawcę.

W sytuacji gdy wszystko jest ok, czyli spełniamy warunki udzielenia pożyczki, pieniądze są nam wypłacane bezpośrednio przelewem na nasze konto bankowe. Bardzo szybko, trwa to z reguły maksymalnie kilka minut. Dzięki temu już po chwili możemy się cieszyć gotówką na naszym koncie bankowym, a wszystkie formalności zostały podpisane online czyli bez konieczności wizyty w placówce lub oddziele firmy pożyczkowej.

Jaką wybrać pożyczkę?

Tutaj bardzo dużo zależy od Twojej potrzeby czy sytuacji życiowej. Na rynku finansowym dostępnych jest kilka „wersji” pożyczek. Pierwsze to szybkie pożyczki online czyli takie które są oferowane na okres do 45 dni na kwotę z reguły nie przekraczającą ok. 4000 zł, takie pożyczki można otrzymać za darmo przy spełnieniu określonych kryteriów! Drugim typem są pożyczki ratalne, także oferowane przez internet, tutaj kwota jest znacznie większa bo wynosi nawet 25000 zł. Są one oferowane na raty, czyli zobowiązanie swoje spłacasz w co miesięcznych ratach. Okres „kredytowania” może wynosić do ok 36 miesięcy.

Ostatnim etapem jest kredyt w banku, ale tutaj wiadomo, można pożyczyć dużo jednak nasza zdolność kredytowa jest sprawdzana dość mocno. Przykładowo kredyty bankowe mogą być udzielane nawet na kwoty 200000 zł. To ogromne pieniądze, jednak nie każdego na taką sumę stać. Banki bardzo mocno sprawdzają swoich klientów pod kątem zdolności kredytowej, zarobków oraz obciążeń.

Gdzie szukać dobrej i taniej pożyczki?

Możesz odwiedzić kilka miejsc z pożyczkami finansowymi które polecamy szczególnie:

Warto skorzystać z tej pomocy!