Pożyczki bez bik, bez baz i krd na wiosnę

Nie jest prosto znaleźć atrakcyjną pożyczkę. Jednak mamy dobrą wiadomość, pożyczkę online otrzymasz łatwiej i szybciej niż kredyt w banku. Dzięki dostępności przez internet, pieniądze mogą trafić na Twoje konto w banku, nawet po 15 minutach. Warto to wiedzieć. Bo sam proces wnioskowania jest niezwykle prosty, polega na wypełnieniu formularza i podaniu kilku danych kontaktowych.

Czy można otrzymać pożyczkę gdy ma się zadłużenie?

To trudne pytanie, dużo zależy od indywidualnej oferty firmy pożyczkowej. Dlaczego? Pożyczkodawcy w różny sposób weryfikują swoich klientów, jedni robią to bardzo restrykcyjnie, inni w mniejszym stopniu. Klient niestety nie wie czy weryfikacja jest szybka i prosta, czy może bardziej skomplikowana, np. sprawdzanie BIK. Dobrym rozwiązaniem, jest po prostu, podjęcie kilku prób złożenia wniosku. Nie zajmie Ci do dużo czasu, a pozwoli zwiększyć szansę na otrzymanie pieniędzy.

Firmy pożyczkowe korzystają również z wymiany informacji o klientach. Jednymi z takich systemów, są bazy klientów wraz z ich obciążeniami. Pewnie słyszałeś o biku czy KRD. Jest jeszcze erif. W takich bazach trzymane są dane o Twoich zobowiązaniach, tych aktywnych i przeszłych. Najważniejsze są jednak informacje na temat zaległości, które posiadasz.

Tutaj sytuacja jest to tyle skomplikowana, że gdy zadłużenie jest bardzo duże. Firmy to widzą i również niechętnie udzielają pożyczki. Jednak szanse na to masz dużo większe niż w przypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego.

Liczy się również dochód

Standardowym elementem jest Twój dochód, który im wyższy tym lepiej. Jednak sporo firm oferuje pożyczkę bez zaświadczeń i weryfikacji, szczególnie do niskich kwot, takich jak 1500 zł. Wtedy nie trzeba dokumentować swojego dochodu, wystarczy mieć dowód osobisty, telefon komórkowy. W takiej sytuacji nie będziesz musiał dokumentować swoich przychodów, co jest niezwykle wygodne.

Gdzie szukać dobrej pożyczki

Na łamach naszego blogo – portalu finansowego publikujemy wiele zestawień pożyczek. Poniżej zamieszczamy kolejne, które przedstawia listę chwilówek, również tych darmowych dla nowych klientów. Takie oferty polecamy wybierać, ogólnie prawda jest taka, że w nowej firmie – czyli takiej której jeszcze nie byłeś klientem – możesz liczyć na dużo bardziej atrakcyjną ofertę. Chwilówki online nowe na rynku mają atrakcyjne promocje w swojej ofercie.