Sytuacja jest nadzwyczajna. Na szczęście pożyczki dostępne są online

Bieżące dni nie należą do najłatwiejszych. Wszystko to spowodowane jest pandemią koronawirusa, która dotknęła nie tylko Polskę, ale cały świat. Ważne jest by zapobiec skutecznie dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Należy stosować środki zapobiegawcze w postaci unikania miejsc gdzie jest duże zagęszczenie ludzi, należy także jak najczęściej myć ręce.

Dużo osób w tym czasie ma możliwość pracy zdalnej, jednak wiele firm wstrzymało swoje funkcjonowanie, co niestety przekłada się na straty finansowe nie tylko przedsiębiorstw ale także nas wszystkich. Sytuacje jest mocno skomplikowana. Zaleca się korzystać (o ile to możliwe) z internetu, by załatwić wszystkie pilne sprawy np. w urzędzie.

Firmy pożyczkowe działają online

Dobrą informacją jest to, że gotówkę możemy pożyczyć bez wychodzenia z domu. To istotna informacja szczególnie dla naszego zdrowia i zdrowia innych. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Banki aktualnie starają się ograniczyć pracę swoich placówek. W przypadku firm pożyczkowych nie ma takiej konieczności ponieważ w większości przypadków ich działalność realizowana jest w internecie.

Aktualnie dostępne są pożyczki krótkoterminowe, pożyczki długoterminowe (ratalne) oraz kredyty bankowe.

Pożyczyć można odpowiednią kwotę, która pozwoli na realizację wydatków czy planów.

a) pożyczki krótkoterminowe online – tutaj pożyczysz do 3000 zł na okres do ok. 30 dni. Dla nowych klientów firmy pożyczkowe mają promocję w postaci pierwszej pożyczki gratis (bez dodatkowych opłat i prowizji).

b) pożyczki długoterminowe online – są to pożyczki ratalne, gdzie kwota możliwa do pożyczenia jest dużo wyższa. Możesz pożyczyć gotówkę nawet do 25000 zł na okres do 36 miesięcy. Spłatę zobowiązania dokonujesz w równych comiesięcznych ratach (źródło: pozyczka-dlugoterminowa.pl)

c) kredyty bankowe – większość banków oferuje swoje produkty także przez internet. Mają różne promocje oraz oferty. Warto zapoznać się z aktualnymi możliwościami pożyczenia gotówki w banku na stronie polecane-kredyty.pl. Dobrze jest porównać ze sobą kilka ofert i wybrać tą najkorzystniejszą dla siebie.

Wniosek o pieniądze online przez internet

Cały proces ubiegania się o pożyczkę jest online. Polega na wypełnieniu wniosku przez internet (prostego formularza z danymi). Następnie pożyczkodawca weryfikuje dane i liczy „zdolność kredytową klienta”. Po kilku minutach znana jest decyzja czy pożyczka zostanie wypłacona czy nie.

Pieniądze przelewane są bezpośrednio na konto bankowe. Wypłata dokonywana jest online, nawet w 5 minut.

 

LISTA DOBRYCH BEZPIECZNYCH POŻYCZEK ONLINE