Lista Pożyczek, która pomoże w wyborze – sprawdzisz gdzie warto pożyczyć pieniądze

Duża liczba firm pożyczkowych gwarantuje nam konsumentom wybór, to ważna zaleta. Jednak jest jeszcze fakt, że firmy pożyczkowe dzięki temu konkurując wzajemnie o klienta mają w ofercie darmowe pożyczki. Jest to możliwość pożyczenia do 3000 zł na okres 30 dni całkowicie za darmo.

Na rynku pożyczek działają, czyli dostępne są także pożyczki długoterminowe czyli oferty na raty. W takiej sytuacji pożyczysz większa kwotę, bo może ona wynieść nawet 15000 zł. Spłaty dokonasz nawet w przeciągu 3 lat, czyli rozłożysz płatność na równe raty. Jest to taki sam mechanizm jak w przypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego.

Warto wspomnieć, że o ile pożyczki krótkoterminowe, szczególnie nowe mogą być bezpłatne dla nowych klientów, to w przypadku tych drugich, gdzie spłacasz zobowiązanie przez dłuższy czas, naliczana jest tradycyjna prowizja. Mają one określone oprocentowanie.

Poniżej chcemy przedstawić Ci listę pożyczek, która ułatwi wybór. Znajdziesz tutaj zarówno ratalne jak i jednorazowe oferty. Zobacz, przejrzyj i zapoznaj się z nimi. Wniosek możesz złożyć online, całkowicie przez internet w bardzo prosty i wygodny sposób.