jak szybko pożyczyć 1000zł przez internet

Niewielka kwota pieniędzy może przydać się na różne potrzeby, te bardziej oczywiste oraz te zaskakujące. Na szczęście dzisiaj pożyczenie pieniędzy nie stanowi większego problemu, można to zrobić szybko, bez zbędnych formalności i zaświadczeń. W Polsce działa ok 30 dużych firm pożyczkowych, do tego dostępni są lokalni pożyczkodawcy o niższej rekomendacji.

pieniądze - jak pożyczyć

Mała pożyczka nie jest dużym obciążeniem dla budżetu domowego, a może pomóc zrealizować większość podstawowych potrzeb. Nie zawsze potrzebujemy dużej sumy pieniędzy czasami wystarczy np. 1000zł i właśnie o takiej kwocie dzisiaj chcieliśmy napisać.

Z jednej strony to dużo, z drugiej mało, wszystko podyktowane jest naszym celem na który potrzebujemy gotówkę. Jednak warto wspomnieć, że taką kwotę można pozyskać szybko i bezproblemowo. O tym postaramy się napisać poniżej.

Do 1000 zł bez zaświadczeń

Tak to prawda, nawet 1000zł można otrzymać bez zbędnych formalności. Nie są potrzebne zaświadczenia i dokumenty. Dlaczego? Firmy pożyczkowe bardzo obniżyły sposób restrykcyjnej weryfikacji swoich klientów. Szczególnie dla nowych, mają specjalne promocje oraz propozycje na otrzymanie gotówki, nawet za darmo!

„Udało mi się otrzymać 1000zł, złożyłam wniosek, wypełniłam prosty formularz. Okazało się że moja zdolność kredytowa jest ok i zaraz po tym pieniądze zostały przelane na moje konto w banku – wypłaciłam i mogłam zrealizować plany zakupowe” – mówi nam Pani Jadwiga z Gdańska

Szybka dostępność i łatwa gotówka

Głównymi zaletami szybkich pożyczek online są przede wszystkim łatwa dostępność oraz możliwość pożyczenia za darmo. W przypadku otrzymania gotówki bezpłatnie trzeba być nowym klientem danej firmy pożyczkowej oraz oddać swoje zobowiązanie w terminie. To wszystko! Spełniając te dwa kryteria u większości pożyczkodawców pierwszą pożyczkę otrzymasz bezpłatnie.

Pożyczka całą dobę?

Dostępność 24h/7dni to ogromna zaleta w dzisiejszych czasach. Przyzwyczailiśmy się, że to co chcemy jest dostępne przez internet. Podobnie jest w przypadku pożyczek, są one oferowane online, czyli w dwóch słowach – składasz wniosek i po chwili pieniądze są wypłacane na Twoje konto bankowe. Może to być nawet 3000zł bezpłatnie!

  • nowe pożyczki – mają specjalne oferty dla klientów dlatego warto jest sprawdzić
  • lista pożyczek online – może szczególnie pomóc przy wyborze odpowiedniego pożyczkodawcy (duża liczba ofert utrudnia decyzję, ale możliwość porównania jest bardzo dużą zaletą)

Decydując się na pożyczkę trzeba zwrócić uwagę na ważne rzeczy:

  1. Koszty – tutaj pomocny jest współczynnik RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania, im jest niższy, tym pożyczka jest tańsza!
  2. Czas trwania pożyczki – pożyczki krótkoterminowe dostępne są na 30 dni (w większości za darmo dla nowych klientów), w przypadku pożyczek długoterminowych należy liczyć się z dodatkowymi opłatami i kosztami.
  3. Zaplanowanie spłaty – to bardzo ważne! Już na samym początku dobrze jest się zastanowić nad spłatą pożyczki. Dzięki dobremu oszacowaniu możliwości finansowych, każdy może uniknąć nieprzewidzianych kosztów i opłat!